Підтримка сайту

Як правило кожна система має помилки або вразливі місця, які впливають на його бездоганну роботу. Сайт також не є винятком. Основне завдання перегляду сайту - виявити всі помилки і усунути їх.

Аудит сайту - це поглиблений аналіз веб-сайту, який проводиться з метою виявлення та виправлення помилок, а також пошуку всіх можливих способів його модернізації та розвитку.

Перш ніж ми почнемо роботу, спрямовану на залучення більшої кількості відвідувачів на ресурс, та дій, які відвідувачі повинні виконати на веб-сайті, ми повинні чітко розуміти, що сайт є ефективним. В іншому випадку сайт може стати вузьким місцем, і ви можете не досягти бажаних результатів.

Ми чітко розуміємо важливість перегляду сайту, тому він має місце на першому етапі дій з просування сайту.

Наприклад, внесення коректив може допомогти пошуковим системам знайти ваш сайт швидше і більш ефективно, що, в свою чергу виведе ваш сайт на лідуючі позиції в результатах пошуку. Структура або дизайн сайту можуть бути змінені, що може зробити його більш зрозумілим для користувачів. Оптимізація швидкості завантаження дозволить користувачам з повільним підключенням до Інтернету переглянути вміст веб-сайту швидше.

Компоненти аудиту

Залежно від дій, які ви хотіли б зробити, аудит сайту може бути проведений в наступних напрямках:

Аудит пошуку або SEO-аудит

Мається на увазі аналіз інформації, представленої на сайті відповідно до ключових запитів (семантичне ядро) - слова або фрази, які використовуються користувачами Інтернету, щоб знайти ваш сайт і які, в свою чергу, стають головними в просуванні.

Для того, щоб бути на перших сторінках результатів пошуку в пошукових системах Ваш сайт повинен мати відповідні метатеги в описовій частині сторінок і містити унікальну вичерпну інформацію на кожен ключовий запит. Важливою частиною є також здатність вашого сайту представляти відповіді на виникаючі питання користувачів, які пов'язані з ключовими запитами просування.

Технічний аудит

Мається на увазі виявлення проблем функціональності, таких як час завантаження сторінок, питання видимості в пошукових системах, некоректна робота сервера, на якому розміщенний Ваш сайт. Технічний збій може призвести до некоректного розпізнавання Вашого веб-сайту в пошукових системах, а також користувачами, що зазвичай закінчується негативним враженням про сайт. Детальний технічний аналіз сайту, а також сервера дозволить нам виявити такі проблеми і знайти найкращі способи їх вирішення.

Аналіз юзабіліті сайту

Юзабіліті - зручність використання сайту і його перегляду є найбільш поширеною проблемою усіх існуючих сайтів.

Питання, які можуть бути класифіковані як юзабіліті:

  • Недопрацьований дизайн;
  • Незручна навігація або відсутність деяких з її елементів;
  • Надмірне резервне копіювання навігації;
  • Незручності перегляду сайту;
  • Незручності у використанні сервісів;
  • Нераціональна структура сайту;
  • Сторінка з корисною інформацією у більш ніж 3 кліках від головної сторінки.

Виявлення та вирішення вищевказаних питань, суттєво підвищить якість Вашого сайту. Інформація, представлена на сайті, буде більш доступною і зрозумілою для відвідувачів. В цілому це принесе більше потенційних клієнтів на ваш сайт, які прагнуть використовувати Ваші товари або послуги.

WEB industry
01.08.2011