Оновлення сайту

Нова актуальна інформація - ось що хоче отримати відвідувач на сайті. Застарілі акції, несвіжі новини - не те, що викликає довіру у користувача. Не кажучи вже про реакцію в пошукових системах: такий сайт не вийде на перші позиції. Саме тому так необхідно регулярно оновлювати сайт.

Що являє собою оновлення сайту?

Оновлення сайту - це додавання інформації:

  • статей, фото, відео-матеріалів, новин, інформації про акції та конкурси, які проводить ваша компанія - для корпоративного сайту;
  • нових одиниць товару, оновлення цін - для інтернет-магазину;
  • зміни дизайну сайту з нагоди різних подій та свят.

Для оновлення сайту необхідна інформація, новини вашої компанії в текстовому вигляді, або інші види матеріалів: фото, відео, аудіо. Також в якості матеріалів для оновлення сайту можуть бути використані тематичні публікації, статті. Якщо ваші співробітники володіють літературними здібностями, можна робити записи в блозі для висвітлення подій, заходів у вашій компанії. Таким чином користувач бачить, що сайт належить компанії, якій можна довіряти.

Оновлення сайту краще проводити якомога частіше, поставляючи на сайт найбільш свіжу інформацію. Оптимальний інтервал між оновленнями, при якому пошукова система бачить сайт як ресурс, що розвивається, - наприклад, для сайту-візитки, становить 2-3 рази на місяць.

Вносити нову інформацію на сайт можна:

  • своїми силами. Для цього необхідно мати навики роботи з CMS (система управління вмістом сайту), знання основ текстового редактора типу MS Word, бажані базові знання HTML, CSS, навички з підготовки фото. Але в такому випадку зміни не торкнуться дизайн сайту - тільки його вмісту, функціонал також не змінюється.
  • з нашою допомогою. Ми пропонуємо укласти Договір про підтримку сайту, згідно з яким кваліфіковано і в строк виконуємо роботи.

З першого погляду оновлення сайту здається нескладним завданням, з яким цілком може впоратися системний адміністратор чи секретар. Однак, часто так трапляється, що цій роботі не приділяється належна увага, в результаті чого контент не завжди заповнений і оформлений коректно, а сайт втрачає цілісність і не виконує свої функції.

З нашою допомогою ви можете вирішити проблему оновлення сайту та отримати додатково такі переваги:

  • будь-які питання, пов'язані з оновленням сайту, вирішуються нашою командою якісно і в найкоротші терміни;
  • вам не потрібно наймати нового співробітника і платити йому зарплату, ви отримуєте якісні послуги за оптимальною ціною;
  • ми надаємо комплексну технічну підтримку сайту.
WEB industry
01.08.2011