Дизайн сайту

Дизайн сайту – це обличчя вашого сайту, те, від чого відвідувач отримує перше враження про вашу компанію. Дизайн - це графічне представлення функціональних елементів сайту, а також і гарне оформлення, на яке приємно глянути. При створенні дизайну можна виділити два основних види оформлення: темний і світлий сайт. Різниця між ними полягає в загальному колірному рішенні: дотримуватися легких, прозорих тонів, або ж віддати перевагу більш насиченим, глибоким, темним кольорам.

Розглянемо основні напрями в дизайні сайтів.

  • суворий і діловий сайт - лаконічний, не переобтяжений зайвою графікою, є продовженням корпоративного стилю компанії;
  • об'ємний - в наявності тіні, півтони, об'ємні кнопки, створюється враження глибини. Також використовується ефект глянцю, відображення та ін;
  • графічний, барвистий - багато мальованих деталей або фотографій, які створюють інтерфейс сайту;
  • з урахуванням характеру матеріалів - багато тексту, фото, відео. Для такого сайту найкраще мінімум графічного оформлення, але є гра зі шрифтами, зонування, виділення пріоритетних напрямів;
  • дитячий сайт - виділимо його окремо, тому що тут повинні поєднуватися яскрава графіка, але в той же час інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для підростаючого покоління.

Також необхідно зауважити, що поняття дизайну сайту тісно пов'язано з поняттям юзабіліті сайту, тому при створенні графічної частини наші фахівці дбають про те, щоб дизайн, а відповідно, і сайт був в першу чергу зручним. Дуже важливо передбачити правильне розміщення навігації, інформації про товари , послуги, акції, контакти організації.

Що потрібно для початку робіт над дизайном сайту?

У першу чергу необхідно скласти структуру сайту, тобто визначити, які основні розділи міститиме ваш сайт, чи будуть додаткові меню чи підменю; розставити пріоритети для товарів і послуг, щоб ми могли найважливішим елементам визначити відповідне місце в каркасі дизайну.

Надати логотип компанії, якщо він вже є, або ж замовити створення логотипу у нас. Логотип - основа для створення дизайну сайту, його форма, стиль, колірна гамма задають правила оформлення інших елементів. Для цього потрібен вихідний файл логотипу в одному з векторних форматів.

Далі необхідно вибрати стиль дизайну. Якщо у вас вже є розроблений корпоративний стиль, в сайті краще також дотримуватися його правил, щоб в результаті вийшла цілісна картина. Те ж стосується колірної гами сайту і шрифтів, які будуть використовуватися. Якщо ж фірмового стилю немає, то виберіть кольори, які асоціюються з галуззю, в якій працює ваша компанія, або ж кольори, які вам просто подобаються:) Це мають бути 2 - 3 основні кольори.

Також не зайвим буде при розробці дизайну сайту показати поліграфічні матеріали (каталоги, флаєри, буклети, візитівки), якщо такі є. За їхньою допомогою ми зможемо краще зрозуміти, що вам необхідно.

І, звичайно ж, заповнити бриф на нашому сайті - анкету-опитування, яка дасть нам як розробникам інформацію про компанію, напрямок діяльності, а також для чого і для кого розробляється сайт.

Додаткові можливості

При створенні дизайну сайту можлива розробка флеш-банерів для інформування та реклами певних продуктів, послуг, акцій у вашій компанії. Крім флеш-банерів оживити сайт може анімація: розсувні списки і елементи, блоки, спливаючі вікна та інше.

Також ви можете замовити у нас розробку банерів для розміщення у мережі Інтернет.

Дизайнер-професіонал володіє спеціальними знаннями і досвідом, без якого дуже складно врахувати всі нюанси графічного оформлення, а також забезпечити юзабіліті сайту. Ми представляємо вам макет, в якому відображаються ваші побажання, але, можливо, додатково знаходимо альтернативне рішення, яке підказує нам інтуїція і досвід, таким чином надаємо вам вибір, що часто допомагає знайти найбільш оптимальне рішення саме для вашого бізнесу.

Час та вартість

Час розробки дизайну залежить від типу сайту, варіанту оформлення і стилю, а також музи, адже дизайн - річ творча:) Ми надаємо макети дизайну протягом 3-7 днів, залежно від складності проекту. Вартість також різниться, визначальними чинниками є тип сайту і кількість варіантів дизайну.

WEB industry
06.08.2011