Для чого та як саме використовувати Bower? Володимир Пучков

Набридло ходити на сайти JavaScript-бібліотек та качати архіви кожен раз, як потрібно додати на свій сайт черговий jQuery-плагін? Bower зробить все за вас.

 

Менеджери пакетів спрощують установку та оновлення залежностей проекту, тобто сторонніх бібліотек, які він використовує: jQuery, Fotorama - все, що використовується на твоєму сайті та написане не тобою.

 

Ходіння по сайтам бібліотек, завантаження та розпакування архівів, копіювання файлів в проект - це все замінюється парою команд в терміналі.

 

У багатьох мов програмування є стандартні менеджери пакетів, якими розробники користуються для установки всіх бібліотек: gem у Ruby, pip у Python та інші. У серверного JavaScript є npm (чому він не підходить для клієнтського - далі), а у клієнтського JavaScript до недавнього часу взагалі нічого не було. Взагалі було безліч різних пакетних менеджерів (Jam, Component, Volo, Ender), але більшість з них так і не стали популярними, а від менеджера пакетів, яким неможливо поставити потрібних бібліотек, сенсу мало.

 

Зі всього цього очевидно, що у своєму арсеналі варто мати, як мінімум розуміння роботи Bower. Про те, як використовувати Bower, ми детально розібрали на нашому внутрішньому освітньому вечорі в Deweb Studio з нашим Front-end розробником Володимиром Пучковим.

 

Про це далі в презентації за посиланням.

 
Social activity
28.02.2017