Kyiv Drupal Global Training Day, 18 березня 2017

Привіт!

 

У суботу, 18 березня у Києві, у студентському просторі Бєлка, відбулась чудова подія - Kyiv Drupal Global Training Day. Це міжнародна подія, яка проходить одночасно по всьому світу (звісно з корекцією на часові зони :) ). Задачею цього заходу є познайомити, розповісти та зацікавити новачків до роботи з Drupal.

 

На події Kyiv Drupal Global Training Day, організованої активістами української Drupal-спільноти, зібралась неочікована кількість учасників - біля 75 амбіційних студентів, які уважно слухали, задавали питання, кодили та цікавились технологією і самою Drupal-спільнотою. Було дуже приємно бути частиною цього івенту та спостерігати як на наших очах зростається наше ком”юніті !

 

 

Наші колеги-девелопери з DEWEB Studio приймали активну участь у заході: Ігор Карпиленко розповідав про можливості Content Management-у в Drupal, а Юрій Мудрий був одним з менторів практичної back-end частини.

 

Презентація Ігоря Карпиленко нижче. Детальну інформацію, презентацію, фотозвіт та контакти людей шукайте на фейсбук-сторінці івенту.

 

 

Приєднуйтесь до нас!

 

https://www.facebook.com/groups/drupal.ua

http://drupal.ua/

https://www.drupal.org/

 

 

Life&Rest
20.03.2017